אם אתם רוצים לגרום לאם חדשה להרגיש כמה שיותר מיוחדת, עליכם לקנות לה מתנת לידה כמה שיותר מקורית. בחיפוש אחר מתנה יכול להיות שתשאלו את עצמכם במי למקד את המתנה, באם או בתינוק הקטן? ובכן, המתנה המושלמת היא כזו שרואה את שני הצדדים: התינוק והאם כאחד.

baby gift
כאשר הם רק מגיחים לאוויר העולם, כל שהם זקוקים לו הוא מגע חם ואוהב, לדעת שהם בטוחים. אולם ככל שעוברים הימים, הטיפול בתינוק נהיה יותר "תובעני" והתינוקות הקטנים זקוקים לדברים רבים: חיתולים, טיטולי בד, בגדים, שמיכות, מצעים, מגבונים, כסא לתינוק, עגלה, תיק החתלה, מוצצים, מיטה ועוד. כאשר עוברים על הרשימה ומבקשים לעזור להורים הצעירים ולו במעט עם קניית מתנה שימושית, אפשר בקלות לשכוח דמות מפתח לא פחות חשובה בכל הסיפור והיא: האם לעתיד. 

מה בא קודם – הביצה או התרגולת?
תקופת ההיריון והלידה היא מאוד מרגשת ובמהלך הלידה האישה עתידה לעבור חווייה מכוננת בלשון המעטה. גם התקופה שלאחר הלידה רצופה בעליות ומורדות, ולכן לאם היולדת מגיעה מתנה מפנקת אשר תגרום לה להרגיש מיוחדת בתקופה רגישה זו. מתנות לידה מיוחדות לא חסרות, ואם רציתם להפתיע יולדת עם מתנה מקורית, ערכה לחופשת לידה זו מתנה שכדאי לשקול. ערכות לתינוק הכוללות בגדי גוף, מגבות, חיתולי בד, גרביים, צעצוע או נשכן יכולות להתגלות כמאוד שימושיות - מה גם שאלו מוצרים שתמיד יהיה בהם צורך. לא פעם המקוריות יכולה לבוא לידי ביטוי בצורת האריזה, כאשר האריזה יפה ומיוחדת כל מתנה שימושית תהפוך למאוד יפה, מרגשת ומעוצבת.

אפשר לשלב בין שני העולמות
כאשר בוחרים מתנה ליולדת תמיד קיימת התלבטות: למי לקנות את המתנה - לאם או לתינוק? אז הרשו לנו לומר שרוב האימהות מתרגשות משני סוגי המתנות, כי כל מתנה לתינוק חוסכת מהמשפחה הוצאות מיותרות, בעיקר מתנות שימושיות ובעלות ערך מוסף. לכן אפשר בהחלט לקנות ערכת מתנה לרך הנולד ובה שאפע של מוצרי איכות שיעמדו במבחן הזמן. אם אתם מתלבטים לגבי בחירת המתנה, תמיד תוכלו לשאול אימהות וותיקות אילו מתנות לידה מיוחדות הן זוכרות שקיבלו וכך לשאוב רעיונות למתנות שאימהות ישמחו לקבל וימצאו להן שימוש רב. כמובן שבאפשרותכם להשתמש גם בשירותי משלוחים ואם אינכם מתכוונים להגיע לבית היולדות, תוכלו לשלוח לשם את המתנה עם שליח מטעם החברה. 

נגיעה של תשומת לב אישית עובדת תמיד
למרות שקניית מתנה לתינוק זו הבחירה הנפוצה, תמיד תוכלו לתת מקום של כבוד גם ליולדת עצמה ולהוסיף למארז מוצרים המיועדים לשימושה של האם היולדת. בין המוצרים הפופולריים נמצאים מוצרי טיפוח מפנקים וריחניים, מוצרי מזון או כל מה שלדעתכם ישמח את האם החדשה בתקופה כה משמעותית בחייה. בכל מקרה, מומלץ לפנות למקום ובו מתנות לידה מיוחדות המיועדות לשמח יולדות באשר הן, זאת כדי להבטיח שהמתנה שתבחרו תהיה כמה שיותר איכותית.
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב