החורף מתקרב ואנו מבלים יותר זמן בבית, לכן החלטנו לספר לכם הפעם על כמה ספרים חדשים, כולל כאלה שיניעו את הילדים לסוגים שונים של יצירה. עוד במדור: מרקי ירקות לפעוטות, מותג אופנה חדש ובקבוקים מעוטרים.


חוברות יצירה של דורנת
2 Mobile 1חוברות אלה מיועדות לילדים שאוהבים ליצור. ניתן לבחור בין שש חוברות שהן הרבה יותר מ"רק" דפים כתובים. כך, לדוגמא, חוברת מסיבת מילקשייק כוללת 24 דפי יצירה של שרשראות דגלים, שלטים, מדבקות צבעוניות לכוסות ובקבוקים, שבשבות ומתכון להכנת מילקשייק. בחוברת הנחיות להכנת כל הדברים, שיוצרים לבסוף מסיבה בהשראת המשקה. 39.9 שקלים, להשיג ב- http://www.dornat.co.il/.


ספרים אישיים של Bookface

1 Mobile copy copyהמוצר שמציעה חברה זו הוא להכין ספר אישי בו משולבות תמונות הפרצופים של הילד, האחים, ההורים ובני המשפחה. ההזמנה נעשית דרך אתר אינטרנט המציע ספרים עם סיפורים שונים, בחלוקה לספרים לבנות וספרים לבנים. 79-99 שקלים. להשיג ב- www.bookface.co.ilמרקי ירקות עם תוספות של מטרנה

3 Mobileהחברה נכנסה לראשונה לתחום מרקי הירקות המוכנים לפעוטות. מדובר בסדרה של שלושה מרקים: מרק ירקות מעורבים, מרק עגבניות וגזר בתוספת אורז, ומרק ירקות מעורבים בתוספת פתיתים. במוצרים אין תוספת מלח וסוכר, חומרים משמרים או חומרי טעם וריח. מ-6.9 שקלים ל-250 גרם, להשיג ברשתות השיווק והפארם.
ספרי התמונות של המומינים של טובה ינסן
5 Mobile70 שנה לאחר שיצא לאור הספר הראשון עם דמויותיהם של המומינים, יוצאים לאור בעברית שני ספרי התמונות בסדרה: "הספר על בימבל, מומינטרול ומאי הקטנה" ו"מי ינחם את קטנטן?". את הספרים תרגמה דנה כספי והם משלבים מסרים כגון קבלת האחר, הכמיהה לחופש, סובלנות ואינדיבידואליזם. 49 שקלים. להשיג בחנויות ספרים.

נטורל מעוטר פילים של פיליפס אוונט

6 Mobileכחלק מסדרת "אוונט נטורל", משיקה החברה ליין בקבוקים חדש עם עיטורים של פילים. הבקבוקים מיועדים לבנים ובנות, ומגיעים בשילובי צבעים של ירוק-כחול וורוד- גול. מלבד זאת, לבקבוקים יש את אותם המאפיינים של כל הבקבוקים בסדרה. 54.9 שקלים. להשיג ברשתות הפארם, שילב, מוצצים ובחנויות תינוקות.


123 unisex for kids של שילב
7 Mobileהרשת השיקה מותג חדש של בגדים לתינוקות ולילדים. הבגדים המעוצבים במותג זה מתאימים לבנים ולבנות עד גיל 5, והם מגיעים בצבעי שחור, לבן ואפור, עם נגיעות קלות של צבע. 49.9-149.9 שקלים. להשיג בסניפי הרכש.
צילום: גני לוי
קלו-קוט של Sinclair

8 Mobileהחברה השיקה מחדש את סדרת המוצרים שלה, המיועדים לטיפול בצלקות. החידוש העיקרי טמון באריזה, בעוד שהפורמולה נותרה כשהיתה. הסדרה כוללת שלושה מוצרים לטיפול בצלקות מסוגים שונים. 179.8-191.5 שקלים ל-15 גרם. להשיג בנקודות המכירה.
צילום: יח"צ רפא


"חיות הג'ונגל" של ג'יליאן צ'פן

9 Mobileהוצאת דני ספרים השיקה ספר חדש בסדרת "יצירה ראשונה". הספר מאפשר לילדים להכיר את חיות הג'ונגל וליצור בדמותן יצירות שונות, כגון בובת אצבע בצורת למור, קופת חיסכון בצורת טיגריס, קופסת אוצר בצורת צב ונרתיק ליומן בצורת תוכי. הספר משלב הוראות הכנה מלוות באיורים ודף עם יותר מ- 180 מדבקות עיניים שהילדים יוכלו להוסיף לחיות הספארי שלהם. 59 שקלים, להשיג בחנויות הספרים וב- www.siman-kria.co.il
"אימא ואני אופים" של דני ספרים

10 Mobileספר זה מיועד לילדים המתעניינים בעולם האפייה. הספר יעזור להם ללמוד לחתוך, לערבב, לקשט ולאפות, והכל בעזרת אחד ההורים. הספר עוסק בבטיחות, בציוד אפייה בסיסי, בשקילה ומדידה; ומשלב מתכונים להכנת עוגיות בצורת חיות, כולל ציפוי וקישוט; עוגה מנומרת, עוגת אננס הפוכה ועוד. כל המתכונים כשרים. 58 שקלים. להשיג בחנויות ספרים וב- www.siman-kria.co.il

תמונות נוספות: יח"צ.
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב