אם החלטתם לוותר על הנוהג המסורתי לתת לילדים דמי חנוכה, או שהם צעירים מדי בשביל לקבל שקלים אמיתיים, הבחירה הטבעית היא לרכוש עבורם מתנה לחג המתקרב. אספנו עבורכם 10 רעיונות למתנות לבנים, לבנות, קטנים יותר וקטנים פחות.


משחק קלפים "חלום לי"
משחק חלום לימטרתו של משחק הקלפים הזה, המיועד לבני 3 ומעלה, הוא לעזור לילדים לספר על היום שעבר, על הדברים שמרגיעים אותם וכמובן על החלומות שלהם. המשחק מורכב משלוש דמויות: מרשמלו החתולה, טופי הקוף ושוקו הפיל. הסדרה מומלצת על ידי מכון אדלר ואת פיתוחה ליוו מומחים בתחומי פסיכולוגית ילדים, שינה, NLP, מוסיקה ומשחק.
59 ₪. להשיג בסטימצקי.


משחק הצלילים הראשון שלי של Spark
משחק צליליםהמשחק מתאים לבני שנתיים ומעלה, והוא יעזור לקטנטנים לזהות קולות, מילים וצלילים. הילדים יצטרכו לגלות של מי הקול הנשמע, ולאחר מכן להתאים בין התמונה על הקלף לבין התמונה הנכונה המופיעה על הלוח. במשחק למעלה מ-40 קולות וצלילים בנושאים שונים, והוא כולל 2 רמות משחק, האחת עם קולות, צלילים ושמות למתחילים, והשניה עם קולות וצלילים בלבד למתקדמים.
90 ₪. להשיג בטויס אר אס.


ערכה להכנת סביבון של דיאדה
ערכה להכנת סביבוןברשת הידועה מציעים בימים אלה ערכה להכנה עצמית של סביבון. הערכה מתאימה לבני 3 ומעלה, והיא כוללת סביבון מעץ, צבעים לצביעה ומדבקות, כך שהילדים יוכלו להכין לעצמם סביבון אישי וייחודי.
40 ₪. להשיג בדיאדה.


ספיידרמן עם רכב פעולה של קודקוד
משחק ספיידרמןאחד מגיבורי העל הידועים ביותר מגיע בצורה חדשה, מעט שונה מזו שאנו מכירים מהסרטים. אם שם הוא מעופף בעזרת קורים מיוחדים, הרי שכאן הוא נוהג ברכב פעולה המזכיר רכב 4X4. המשחק מתאים לבני 4 ומעלה.
120 ₪. להשיג בנקודות המכירה.


ספרינט של אלפיט טוייס
sprintהמשחק הזה מיועד לבני 6 ומעלה, והוא ניתן למשחק לבד או בקבוצות. מדובר במשחק זריזות דובר עברית, המעודד פעילות גופנית ומאפשר לילדים להוציא אנרגיות תוך כדי פיתוח יכולת הריכוז, הזיכרון ומהירות המחשבה. המשחק בנוי מידית אלקטרונית, המספקת הוראות בקול אנושי. מטרת המשחק היא להשיג את התוצאה המהירה ביותר, וזאת על ידי פיזור 5 מטרות. בהתאם להוראות הנשמעות בעברית, מניחים את הידיים על המטרה המתאימה, עד לנצחון.
199.9 ₪. להשיג בטויס אר אס, כפר השעשועים, הפיראט האדום וברשתות צעצועים מובחרות.


בייבי בורן של צעצועי אילנית
בובת בייבי בורןלטובת הבנות (והבנים) שמשחקים כבר בגיל הצעיר בהורות, מתאימות הבובות החדשות מסדרת בייבי בורן. הבובות השונות בסדרה מבצעות פעולות שונות בדומה לתינוק, וזאת ללא כל צורך בסוללות: עוצמות עיניים, בוכות, אוכלות, שותות ועוד. הבובה נמכרת עם שלל אביזרים, בהם 3 שקיות מזון מיוחד לבובות מתוצרת וסיר לצרכים של הבובה.
249 ₪. להשיג בחנויות צעצועים מובחרות.
יצאת ראש כרוב של קובי אושרת
משחק ראש כרובחברת גלובוס גרופ החלה לשווק DVD חדש המבוסס על שיריו הפופולאריים של קובי אושרת, מעין גרסה משודרגת לתוכנית הילדים המיתולוגית משנות ה-70 "ראש כרוב". ב-DVD מככבים שחר ישי, מיכל מוכתר ושחר פרץ, וחנה לסלאו משתתפת בתפקיד אורח. הDVD- כולל את השירים ראש כרוב, היפו היפי, אמת או חובה, אבאל'ה אמאל'ה, ילד פרא, ג'ינג'יות ועוד.
49 ₪. להשיג בבתי הקולנוע של רשת גלובוס גרופ וגלובוס מקס.


פאזל מולטימדיה של Clementoni
פאזל דיסניעולם הפאזלים פוגש את עולם המולטימדיה, והתוצאה היא סדרת הפאזלים החדשה, המבוססת על הדמויות של וולט דיסני. כל ערכה כוללת כאמור פאזל קלאסי עם תוכנת מולטימדיה המאפשרת להפוך את הפאזל לחידון, משחק צביעה, ואפילו יצירת פאזל אישי על פי הדמיון. הפאזלים מגיעים בין 104 ל-250 חלקים, והם מיועדים לבני 5-12.
64.9 ₪. להשיג בטויס אר אס, הפיראט האדום, כפר השעשועים ובטל' 08-9426321.


אגדות מוזיקליות לילדים של אנה סגל
הוצאת קוראים השיקה ספר ילדים חדש בליווי דיסק שמע, הכולל מוזיקה שהלחינה אנה סגל וקריינות של ורדה בן חור. הספר, עם 36 עמודים אותם איירה אלשט ולינור בליווי טקסט של רות לוין, כולל את האגדות לכלוכית, הפיפייה הנרדמת והחתול במגפיים. מיועד לבני 3-8 ומעלה.
69 ₪. להשיג ברשתות ובחנויות הספרים


פאזל עץ ידידותי לסביבה של שילב
פאזל פירותהרשת השיקה תחת מותג הבית, סדרה של פאזלים המיועדים לבני שנה וחצי ומעלה. כל פאזל כולל 5 חלקים נפרדים, בנושאים דוגמת פירות, צורות, בעלי חיים ועוד. הפאזלים עשויים מחומרים ממוחזרים, דבק אורגני על בסיס מים וצבעי מים.
30 ₪. להשיג בשילב.


תמונות באדיבות יחסי ציבור

 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא