10 מוצרים חדשים תפסו את תשומת הלב שלנו החודש. החל מספלים וצלחות אוכל מיוחדים לתינוקות, דרך בריכות לילדים וכלה בליין חדש של גי'נסים לקטנטנים.

כוסות אימון של Nuby
כוסות לתינוקותתחת הקונספט "Wash or toss" השיק המותג שלישייה של כוסות לבני 9 חודשים ומעלה. מדובר בכוסות שתייה המיועדות לשימוש חוזר, אך מחירן אמור לאפשר להורים בקלות ראש, להשליך אותן לאחר השימוש, חרף הנזק הסביבתי. הכוסות אינן מכילות ביספנול A והן נמכרות באריזה של שלוש יחידות.
36.9 ₪. להשיג בחנויות המובחרות למוצרי תינוקות ובמחלקות התינוקות ברשתות השיווק. www.nuby.co.il

בייבי ליין סופט של מדיליין
משחה לתפרחת חיתוליםהמוצר החדש הוא למעשה משחה לטיפול בתפרחת חיתולים. היא מבטיחה להגן על עורו הרגיש של התינוק מפני גירוי ולמנוע תפרחת באזור החיתול. זאת, על ידי יצירת שכבת חיץ אטומה המגנה על עור התינוק מפני רטיבות ובכך להביא להפחתה של הצריבה הנגרמת על ידי תפרחת החיתולים או הזעה.
20 ₪ ל-100 גרם. להשיג בסופר פארם, בסנטר פארם ובתי מרקחת פרטיים.

קערת האכלה של Tulips Premium
קערת האכלה לתינוקהמוצר החדש הוא קערת האכלה עם מכסה וכפית, המותאמת לבני 6 חודשים ומעלה, המתחילים לאכול אוכל מוצק. לצורך כך יש לקערה בסיס נצמד הנועד למנוע את שפיכת המזון על ידי הפעוט. הקערה מגיעה עם מכסה תואם בה מקום לכפית האכלה, והערכה אינה מכילה ביספנול A. המוצר נמכר בצבעי ורוד בהיר, תכלת וירוק בהיר.
32.9 ₪. להשיג בחנויות מובחרות למוצרי תינוקות ובמחלקות התינוקות ברשתות השיווק.

בריכות שחייה ומוצרי ים של INTEX
בריכת שחייה לתינוקותהחברה השיקה לקראת הקיץ ליין של מוצרים לתינוקות ולילדים. בין המוצרים תמצאו בריכות מתנפחות בגדלים שונים, כולל בריכת פעילות לבני שנה עד שלוש, בריכות לפעוטות בשילוב צילון להגנה מפני השמש, מצופים לילדים, גלגלי שחייה לפעוטות עם צילון להגנה מפני השמש ועוד.
20-200 ₪ לבריכות מתנפחות/קשיחות, 600-17,900 ₪ לבריכות פרימיום, 15-175 ₪ לאביזרים. להשיג בטויס אר אס, הפיראט האדום, שילב ובחנויות הצעצועים המובחרות.

משחקי חשיבה מגנטיים של COOL GAMES מבית הבוס הקטן
משחק חשיבה לתינוקותמטרתם של ששת המשחקים החדשים היא לפתח את יכולות החשיבה של ילדים מגיל שנה. מדובר במשחקי מגנטים, הפועלים על התאמה בין זוגות של פריטים, וניתן לשחק איתם על דלת ממוגנטת של פנים הבית או המקרר. עובדה זו אמורה לתרום לפיתוח היציבות של הילד.
29 ש"ח. להשיג בחנויות צעצועים פרטיות, בצומת ספרים, טויס אר אס, כפר השעשועים ועוד. www.boskatan.co.il

פלסטרים מעוצבים לילדים של BAND AID מבית ג'ונסון & ג'ונסון
פלסטרים לילדיםבוב ספוג ודורה הם הדמויות המעטרות ליין חדש של פלסטרים המיועדים לילדים. האיורים והעובדה שהם זוהרים בחושף אמורה להפוך אותם לידידותיים לילדים. בנוסף, הם מתאפיינים בעמידות בפני מים.
19.9 ₪ לאריזה הכוללת 25 יחידות. להשיג בסניפי הפארמים וברשתות השיווק.

JEANSY של שילב
ג'ינס לתינוקותהרשת השיקה מותג מיוחד לתינוקות ולילדים, המציע מגוון רחב של פריטי ג'ינס. הפריטים מיועדים לתינוקות מרגע לידתם, והם משלבים בדי ג'ינס עם כותנה רכה, כך שהם מתאימים לתינוקות. הסדרה כוללת רגליות, גופיות, אוברולים, בגדי גוף, שמלות, נמכנסי ג'ינס ועוד.
70-130 ₪. להשיג בחנויות הרשת.
מוצרי הגנה מפני השמש של ANTHELIOS מבית LA ROCHE–POSAY
קרם הגנה לתינוקותלקראת הקיץ השיקה החברה הצרפתית סדרה חדשה של מוצרי הגנה מפני השמש, המכילים לדבריה פחות רכיבים כימיים וללא בושם וחומרים משמרים. המוצרים לילדים כוללים תחליב DERMO–KIDS LOTION SPF50+ וספריי DERMO–KIDS SPRAY SPF50.
140 ₪ ל-100 מ"ל תחליב או 125 מ"ל ספריי. להשיג בבתי מרקחת פרטיים בלבד.


טיולון עם דמויות דיסני של BabySafe
טיולוןבמסגרת שיתוף הפעולה עם דיסני, השיקה החברה טיולון ממותג בדמויות של מיקי מאוס ופו הדוב. הטיולון שוקל 6 ק"ג וסוג הגלגלים הם גלגלי EVA. הוא כולל ידיות מרופדות, גגון סגור עם צילון, 3 מצבי שכיבה / ישיבה, 5 חגורות קשירה מרופדות ועוד. המוצר מתאים לתינוקות מגיל 6 חודשים ועד לגיל 3 שנים.
399 ₪. להשיג בחנויות המתמחות.
משחק פול התמנון של רבנסבורגר

משחק תמנון לתינוקותבלב משחק קופסה חדשה זה, צריכים המשתתפים לחלץ את העקרבים מבין זרועותיו של פול התמנון. בזמן המשחק, הזרועות מסתובבות וזזות במקומן ללא הרף בעזרת מנגנון ממונע. המשחק בא לפתח זריזות ידיים ולסייע בפיתוח מיומנות צפיה של התנהלות גופים בתנועה, בדומה לצפייה מתי תגיע מכונית בזמן חציית כביש. המשחק מיועד לבני 4 ומעלה.
169.9 ₪. להשיג בחנויות הצעצועים.

 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא