גם החודש אנו חושפים בפניכם 10 מוצרים חדשים המיועדים לילדים ולהורים. הפעם תמצאו משחות לטיפול בתפרחת חיתולים, תרכובת מזון לתינוקות, מוצרים לאמבטיה ושני ספרים חדשים.

מוצרי אמבטיה לילדים של כתר פלסטיק
bobaim 
הבובואים הוא שמה של סדרת מוצרי אמבטיה חדשה המיועדת לילדים. הסדרה כוללת ארגונית בצורת דג לאחסון שמפו, סבון ומוצרים נוספים; גשר אמבטיה בצורת נחש המיועד למשחק כמו גם לאחסון; ושרפרף בעיצוב של צפרדע היכול לשמש גם את ההורים הרוחצים את ילדיהם.
35-45 ₪. להשיג בכתר, אייס, הום סנטר ובחנויות מובחרות.
 

משחה לטיפול בתפרחת חיתולים של דיפריס
dipanolהמשחה לטיפול בתפרחת חיתולים, Dipanol Ointment, מסייעת לטיפול ומניעה של תפרחת חיתולים וכמו גם לטיפול ומניעה של פטמות סדוקות. היא כוללת פרו-ויטמין B5 בריכוז של 5% והיא מגיעה בבקבוק עם משאבה הנוח לשימוש.
29.9 ש"ח ל-30 גרם, 69.9 ש"ח ל-150 גרם. להשיג בכל בתי המרקחת ורשתות הפארם.


סימילאק Gentle של אבוט
similac_gentleחברת התרופות השיקה את סימילאק Gentle, אשר יחליף את סימילאק טופ Free. זוהי תרכובת מזון חלבית, המכילה את הרכיבים הדרושים להתפתחות התינוק – ללא לקטוז. המוצר מיועד לתינוקות מגיל לידה עד שנה, הסובלים מאי סבילות ללקטוז וממצבים של אי נוחות וגזים.
45 ₪ ל-375 גרם. כשר חלבי לאוכלי חלב נוכרי בהשגחת OU הרבנות הראשית לישראל. להשיג ברשתות השיווק ובבתי מרקחת נבחרים. צילום - יעל האן ודפנה מור, סטודיו שתיים

משחה לטיפול בתפרחת חיתולים של מדיליין

baby_lineבייבי-ליין אולטרא הוא שמה של משחה חדשה לטיפול בתפרחת חיתולים, המיוצרת במפעל החברה ביוקנעם. המוצר מכיל זינק אוקסיד עם וזלין ושמן מינראלי, ובכך הוא מבטיח לספק שכבת מגן דקה ויעילה.
30 ₪ ל-60 גרם. להשיג בסופר פארם, סנטר פארם ובתי מרקחת פרטיים.
צילום - מדיליין


מוצצים של פיליפס AVENT
mozezimהחברה השיקה סדרה חדשה של מוצצים לתינוקות. אלו נמכרים במגוון צבעים ואיורים של דמויות חדשות, כולל ארנב, כבשה, חתול ועוד. בנוסף, הם אינם מכילים ביספינול A וכוללים טבעת בטיחות ופתחי אוורור להגנה על עורו הרגיש של התינוק. המוצצים עשויים מסיליקון והם חסרי טעם וריח.
40 ₪ לזוג מוצצים. להשיג ברשת סופר-פארם ובחנויות תינוקות מובחרות.


תרסיס נחמה Care של מכבי Care

nehamaחברת מכבי care, מבית מכבי שירותי בריאות, השיקה תרסיס המבטיח טיפול מהיר והשמדת הכינים ב- 10 דקות. התרסיס איננו מכיל חומרי הדברה כימיים, והוא אינו כולל ריח וצבע.
79.9 ₪ ל-110 מ"ל, 69.9 ₪ למבוטחי מכבי. להשיג בבתי המרקחת של מכבי.

אבגדהו... זחטיכל... ומיכל! של אביה זמרן
abcהספר החדש שכתבה חברת קיבוץ מצובה, מיועד לעזור לילדים בלימוד הקריאה. בבסיס הספר מקבלת הילדה מיכל עזרה מהחיות כדי ללמוד את הא'-ב' בצורה קלה ומשעשעת. הספר מלווה ב-DVD עם שיר הנושא של הספר, ואת הכל מלווים האיורים של המאיירת קרן-מאי מטקלף.
68 ₪, הוצאת גנת. להשיג בחנויות הספרים.

חדרי ילדים של פנטזיה בעץ
children_roomהנגרייה התל אביבית משיקה תחום עיסוק חדש וייחודי. חדר תצוגה מיוחד מציג את היכולת להזמין בנגרייה חדר ילדים המעוצב לפי עולם פנטזיה: כדורסל, מכוניות מירוץ, אגדות ילדים ועוד. הרהיטים השונים מיוצרים בהתאם לאגדה מעץ מלא ובעבודת יד, וניתן להזמין גם איור קיר מתאים.
7,000-14,000 ₪ לחדרים המוצעים, המחיר משתנה בהתאם לפנטזיה הפרטית. פנטזיה בעץ, יצחק שדה 14, ת"א, 03-6887387, 054-7269688.
צילום - יוסי כהן

מוצרי טואלטיקה לילדים של גורי
gel_mehoniotהחברה משווקת מוצרי טואלטיקה לילדים – שמפו אל דמע ואל סבון – עם האיורים של הדמויות מתוך הסרט "מכוניות 2". המוצרים מיועדים לבני שנתיים ועד שמונה, ויש להם ניחוחות עדינים.
20 ₪ ל-750 מ"ל. להשיג בסופר פארם, ניו פארם וברשתות המזון.

OMG אני בהיריון! של ליאת לוי-קופלמן וד"ר הגר שפר
pregnant_omgהספר החדש מיועד כאמור לנשים בהיריון. שתי המחברות הן חברות טובות שחלקו יחד היריון, לידה ודיאטה. הספר כתוב כמדריך, והוא מציע פתרונות לכל מה שעובר על הנשים לפני, בזמן וקצת אחרי ההיריון, כולל הנחיות להתמודדות עם כל הסימפטומים בצורה מערבית וגם טבעית, מדריך טיפוח, מדריך סטיילינג וספר בישול להריון עם 30 מתכונים.
118 ₪, הוצאת ידיעות ספרים. להשיג בחנויות הספרים.התמונות באדיבות יחסי ציבור 

 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא