ספר לילדים, ערכה דיגיטלית לבדיקת היריון, מגבונים עם חמאת שיאה וכוסות מבודדות הם בין עשרת המוצרים החדשים להורים ולילדים.


בדיקת היריון דיגיטלית של פרוקטר אנד גמבל
9 MobileClear blue digital זו בדיקת הריון דיגיטלית עם אינדיקטור התעברות. תוך 3 דקות יצוין במילים על גבי צג דיגיטלי האם ישנו הריון ומה מספר השבועות שחלפו מרגע ההתעברות. המוצר מתבסס על ידי הטלת שתן.
69 שקלים. להשיג בסופר-פארם, ניו פארם ובבתי מרקחת.

מי עדן בייבי של מי עדן
1 Mobileהחברה השיקה מארז של שישה בקבוקיה מים המיועדים בגודלם ובצורתם עבור פעוטות. כל בקבוק מכיל בתוכו 250 מ"ל ובכל מארז תמצאו מדבקות של פו הדוב וחברים.
13 שקלים למארז. להשיג ברשתות השיווק.ארגובייבי 360 של ארגובייבי

2 Mobileהמותג השיק מנשא תינוקות חדש, המאפשר לשאת את התינוק בארבעה כיווני נשיאה שונים. הכוונה היא לנשיאה קדמית עם הפנים קדימה; נשיאה קדמית עם הפנים החוצה; נשיאת צד על המותן; ונשיאה על הגב. כל אחת מהאפשרויות מתאימה לגילאים שונים במטרה לתמוך בהתפתחות התינוק.
879 שקלים. להשיג בד"ר בייבי, במוצצים, בחנויות מורשות וב- www.ergobaby.co.ilמגבונים עם חמאת שיאה של האגיס

3חברת חוגלה קימברלי השיקה מוצר חדש בסדרת המגבונים הלחים שלה. המוצר החדש נבדל מקודמיו בכך שהוא מכיל בתוכו תמצית חמאת שיאה במטרה לסייע בשמירה על הלחות הטבעית של העור.
29.9 שקלים למארז של ארבע חבילות. להשיג בנקודות המכירה.

ריפודית לתינוק של Benbat
4 Mobileמוצר זה עוטף ומעניק תמיכה מלאה לצוואר וגוף התינוק. הריפודית מתאימה לסל-קל, לכיסא בטיחות ולעגלה, ומטרתה לתמוך בגוף התינוק בשלב הראשוני להתפתחותו. יש לה שני צדדים, האחת מתאים לחורף והשני לקיץ.
120 שקלים. להשיג ברשת דוקטור בייבי, מיי בייבי ירכא, ובחנויות למוצרי תינוקות.כוסות מבודדות לפעוטות של טומי טיפי

5 Mobileחברת הנסיך הקטן השיקה את סדרת כוסות אקספלורה של המותג האנגלי. הסדרה כוללת מגוון דגמים ביניהם כוס מבודדת חום/קור, המיועדת לשימוש מגיל שנה ומעלה, בעלת דפנות כפולות השומרות על טמפרטורת המשקה. הכוסות נמכרות בשילובי צבעים של כחול ואדום או סגול וורוד ומעוטרות בציורים.
44.9 שקלים. להשיג ברשתות ובחנויות למוצרי תינוקות. www.littleprince.co.il

צלחת האכלה מחולקת של NUBY
6 Mobileהמותג המתמחה במוצרי תינוקות השיק צלחת האכלה מחולקת שאינה מכילה ביספינול A. הצלחת מחולקת לשלושה תאים, היא עמידה בפני שבירה וניתנת לשימוש במיקרוגל ובמדיח הכלים. היא נמכרת במגוון צבעים.
15.9 שקלים. להשיג בחנויות למוצרי תינוקות ובמחלקות תינוקות ברשתות השיווק.

המלך בא לגן של מיכל בר פרו

7 Mobileהספר החדש שיצא בהוצאת אוריון מספר על המלך באלגן שמגיע אל גן הילדים כשהוא מלא בציפיות, ומרוב מתח עושה טעויות ביחסים עם שאר הילדים. המסר של הספר הוא על החשיבות שבהתחשבות בצרכים של האחר. הספר מיועד לבבני 4-8 והוא מאויר על ידי מנחם הלברשטט.
48 שקלים, 27 עמודים, להשיג בחנויות הספרים וב- www.orion-books.co.il


סכו"ם לילדים של TRAMONTINA

8 Mobileסט סכו"ם זה, של המותג הברזילאי, כולל סכין, מזלג וכפית. הוא עשוי נירוסטה, עמיד במדיח כלים, והלהבים שלו קהים כך שהוא מתאים לשימוש של ילדים מגיל שנתיים. הסט נמכר בצבעי תכלת וורוד לבנים ולבנות.
59 שקלים להשיג בכרמל דיירקט בלוד וב- DOMO.
עולמו של פודקי

10 Mobileזהו עולם וירטואלי הכלל אלבום קלפים אינטרנטי, המשמש לאיסוף ולמשחק אסטרטגיה. הדמות המרכזית היא קיפוד בן שמונה, שהוא גם גיבור סדרת טלוויזיה המשודרת בערוץ הילדים. כל ערכה משלבת בובת פרווה של הקיפוד, קוד כניסה לאלבום הווירטואלי ולמשחק, ירחון ו-150 קלפים במתנה.
59.9 שקלים, להשיג ברשתות הצעצועים.
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא