***מדור פרסומי***
בהיריון? מצפים לבן? אין ספק כי ההכנות לאירוע ברית המילה מלוות בהתרגשות רבה ובאופן טבעי, גם בחששות. ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם בתהליך.


after birth1 copy copy
תמונת אילוסטרציה

בחרו איש מקצוע מעולה – לא משנה אם אתם רוצים מוהל מסורתי שכבר ביצע את כל טקסי הברית במשפחה או מתעקשים על רופא בוגר הארוורד– אם אתם לא רואים תעודה של מוהל מוסמך או תעודת רופא מוהל, תעברו למועמד הבא בתור.

אל תשכחו לבדוק המלצות – אל תסתפקו בהמלצות באתר או בפלאייר שקיבלתם במחלקת יולדות. בקשו לדבר עם ממליץ או שניים בעצמכם. בררו האם המוהל יהיה זמין לשאלות לפני ואחרי הטקס, האם הוא נוהג לערוך ביקורת לאחר הברית והאם הוא מגיע בזמן.

ודאו שהכלים של המוהל סטריליים – ערכת הברית אמורה להיות אטומה ולהיפתח מול עיניכם. מומלץ לרכוש מבעוד מועד ערכת 'מילה טובה' המכילה את כל הכלים הדרושים למוהל או לרופא לביצוע הברית באופן תקין וסטרילי וכך להימנע מחשש להידבקות במחלות וזיהומים. הערכה מכילה כלים סטריליים מנירוסטה רפואית המיועדים לשימוש חד פעמי, והיא מאושרת ומומלצת ע"י משרד הבריאות והוועדה לפיקוח על המוהלים.

בדקו שהכל ברור לכם – מתי מטפטפים שמן על התחבושת, איזו משחה מורחים ומתי ותוך כמה זמן כל הפצע אמור להחלים. אל תתביישו לשאול פעמיים ויותר, עד שתקבלו תשובה מפורטת שתניח את דעתכם.

את ערכת מילה טובה ניתן להשיג בכל סניפי רשת סופר פארם.
לקבלת קופון הטבה לחצי כאן»


פרטים נוספים אודות הערכה ניתן למצוא האתר: www.kittobrit.com 

mila tova

 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא