עשרה מוצרים חדשים לילדים ולכל המשפחה - לפניכם.
נעלי ילדים של קרוקס

crocksליין הנעליים לקיץ המתקרב של הרשת כוללת, בצד אופציות לנשים ולגברים, גם כאלו המיועדות לילדים. המומינים, דמויות ממלחמת הכוכבים, הלו קיטי, מיני מאוס, צבי הנינג'ה, באטמן וחמשת המופלאים הם חלק מהדמויות המככבות על הנעליים השונות. זאת, בצד נעליים המאירות בכל צעד את עיני הכריש, כנפי הפרפר או הדבורה שמאוירות עליהן.
100-270 שקלים, להשיג בסניפי הרשת ובחנויות נבחרות.
צילום: אלי לביא

מוצרי הגנה מפני השמש של Avene
1 Smallהחברה השיקה מחדש את מוצרי ההגנה שלה מפני השמש, הכוללת תחליב הגנה לילדים. החידוש הוא בשילוש של מסנן קרינה מסוג Uvasorb HEB, המבטיח לייעל את פעולת ההגנה, בעוד שכמות המסננים פחתה ב-20%, בהם אותו רכיב הגורם למוצרים אלו להיות לבנים. התחליב לילדים הוא ברמה של SPF50.
159.9 שקלים, להשיג ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים.
צילום: מדיליין סטודיו


מוצרים לילדים של LIFE

2 Smallמותג הבית של רשת סופר-פארם השיק מספר מוצרים חדשים לילדים. מצד אחד הושקו סטריליזטור נייד למוצצים ומכשיר לחימום מגבונים, שמרתם היא להפוך את חיי ההורים לקלים יותר; ומצד שני סדרה של שמפו, מרכך ואל-סבון, שעל האריזות דמויות של ספיידרמן, סינדרלה, בת הים הקטנה והסרט פרוזן, שישכנעו את הילדים לרחוץ את גופם.
49.9 שקלים לסטריליזטור, 129.9 שקלים למחמם מגבונים לחים7.9-11.9 שקלים למוצרי ניקוי הגוף. להשיג בסניפי הרשת.
צילום: רוני ינקוביץ
 

בגדי ילדים של שילב

4 Smallלא רק נעליים אלא גם בגדים חדשים יוצאים לכבוד העונה החמה. הרשת השיקה את קולקציית הקיץ שלה, הכוללת פריטים שונים מבד ג'ינס כמו גם הרבה פרחים, צבעים מטאליים והרבה שחור ולבן. הקולקציה כוללת כתמיד גם בגדי ניו בורן המותאמים במיוחד.
34.9-119.9 שקלים, להשיג בסניפי הרשת.
צילום: דן לרנרספרים חדשים בסדרת חלומות מתוקים

5 Smallדני ספרים הוציאו שני ספרים חדשים בסדרה, המיועדים לפעוטות. "דוטי לא מצליחה להירדם", שכתב ואייר טים וורנס, מספר על כלבלבה קטנה שלא מצליחה להירדם, והניסיון של פיפי העכבר, ציף הציפור וחוטם הארנב לעזור לה. "לילה טוב, קטנטנים, שכתבה קליר פרידמן ואיירה טינה מקונטון, הוא סיפור לילה טוב שאמור לעזור לקטנים להרדם בקלות.
29.9 שקלים, 18 עמודים כל ספר. להשיג בחנויות ספרים וב- www.siman-kria.co.il


"להבין את עצמך, את משפחתך ואת ילדיך" של אחי יותם

6 Smallספר זה פונה להורים, והוא סיכום של סדרת הרצאות של אחי יותם על התיאוריה של הפסיכולוג-פילוסוף אלפרד אדלר. העקרון עליו מתבסס הספר אומר כי ההבנה מי אנחנו ומה אנו כאדם, עוזרת לנו להבין את הבחירות שלנו, כיצד הן מושפעות מהסביבה וכיצד הן משפיעות על אחרים, כולל יחסינו עם הילדים ועם המשפחה. כך גם ניתן לשנות ולשפר את מערכות היחסים השונות.
60 שקלים, 21 עמודים, הוצאת אוריון. להשיג בחנויות ספרים, בחנות ההוצאה בקניון ערי החוף וב- www.orion-books.co.il


משקפי שמש של Babiators

7 Smallהמותג מגיע לראשונה ארצה עם משקפי שמש לתינוקות ולילדים. הן משלבות עדשות תקניות, פלסטיק ללא מרעלים ואחריות במקרה של אובדן או נזק. המבחר כולל משקפי טייסים ומשקפי פולארויד מגילאי שישה חודשים ועד שבע שנים, ומשקפי Aces לבני 7-14.
139-249 שקלים. להשיג בחדר התצוגה בשד' רוטשילד 15, תל אביב,
וב- www.babiators.co.il

קיטנת המשאלות של אין כמוטי
8 SmallDVD זה מספר על אין כמוטי, ילד פלא הרוצה להפוך את העולם למקום טוב יותר בעזרת חברו הטוב כורכום. לקייטנה שלו הוא מזמין שלושה ילדים הרוצים להשתנות - שירה הג'ינג'ית, דנה טשטוש ומשה פסיק, ובעזרת סבא גנוב (יהודה ברקן) הוא מבין שאין צורך לשנות את הילדים אלא לגרום להם לאהוב את עצמם כפי שהם, כי כל אחד הוא יחיד ומיוחד.
30-45 שקלים, להשיג בפליירקורדס ובעידן 2000."ספר מלא אהבה, איך נפתלי בא לעולם" של אלונה פרנקל

9 Smallסופרת הילדים השיקה ספר חדש, המתמודד עם אחת השאלות הידועות של ילדים: "איך באתי לעולם?". הספר מספר על האהבה של הורים, על היווצרות הילד ברחם מזרע אביו ומביצית אמו, מהלך ההיריון והלידה.
54 שקלים, הוצאת סטימצקי. להשיג בסטימצקי וברשתות ספרים נבחרות.

תיבת הקסמים  של הבוס הקטן

10 Smallהחברה השיקה סדרה של חמש ערכות המיועדות לילדים חובבי קסמים. הערכות פותחו עם הקוסם אורי אשכנזי והן מאפשרות לילדים ללמוד קסמים שונים. קסם הכסף מגיעה עם הקסמים אשליית החתול האופטי, מדפיס השטרות הקסום ומטבע לכוס; בכח הטלפתיה עם הקסמים הליצן הלבן, הכף המתכופפת, והמטבע הנעלם; ועוד. הן מתאימות לגילאי 5 ומעלה.
34.9 שקלים, להשיג בחנויות וברשתות צעצועים.
 תמונות נוספות באדיבות יחסי ציבור

 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא