לא עוד מארז של מוצצים ובגדי ניו בורן או מגבות רכות. אם אתם רוצים לרכוש ליולדת מתנות שיעזרו לה, אנו ממליצים על סבתא להשכרה, מבשלת פרטית או קוסמטיקאית שתגיע עד הבית. ויש גם תמונה

לידה של תינוק, בין אם הוא הראשון במשפחה ובין אם לא, מביאה הרבה שמחה וגם לא מעט מצוקה. האם מתמודדת על חווית הלידה וההשפעה שלה על הגוף, ובו זמנית צריך לטפל בעולל החדש ולהתחיל להתרגל לחיים החדשים. השמחה כמעט מובנת מאליה, ושותפים לה החברים ובני המשפחה, שגם עושים את מה שנהוג לעשות: להביא מתנה כדי לציין את האירוע המשמח.

לרוב, המתנות ינועו בין בנאלי (סט של בגדי ניו בורן) לבין קצת פחות בנאלי (סט של מגבות, מוצצים ובגדי ניו בורן). אנחנו מציעים דרך המשלבת בין כל הרגשות והצרכים גם יחד: מתנות שעונות על הצרכים המיידיים של המשפחה, מביאות להקלה של ממש ומעוררות שמחה.

סושי, עוגיות או מבשלת?
מגש סושי ליולדת של ג'פאן ג'אפן (צילום: יח"צ)סבתא להשכרה היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר. גם אם להורים הטריים יש הורים, לא תמיד יש להם רצון של ממש לשמש בתור הורים מחליפים. זה בדיוק מה שעושה איריס הסופרוומן, שמציעה שירות "סבתא להשכרה". היא יכולה לבשל, לקפל כביסה, לסדר ארונות, להיות עם התינוק ולטפל בו, להיות עם הילדים הגדולים ואפילו להשכיב אותם לישון. היא גם יכולה לבוא להיות איתכם בלילה ולאפשר להורים שינה רציפה. איריס מוכרת שוברי מתנה למינימום שלוש שעות בישול או סידור ארונות, מינימום שש שעות של שהייה בלילה ועוד.

אפשרות נוספת היא לרכוש את שובר המתנה של חופית מנו, דולה ומבשלת, אשר תבוא לבית המשפחה כדי להכין אוכל להורים ולילדים הגדולים. במקביל, תמצאו שלל אפשרויות של בישול ביתי המגיע עד הבית באתר יאמי.

שירות זה לא יביא הביתה אוכל ביתי מוכן וטרי, אבל יספק צרכים קולינריים אחרים. זהו טרי על הבוקר, במסגרתו תקבל המשפחה כל בוקר כריכים, עוגות, עוגיות, שוקו, חלב ומיצים. ויש גם את רשת ג'פאן ג'פאן, שבעזרתה תוכלו לספק ליולדת את התאווה לסושי, אותה היא לא יכלה לממש במשך ההיריון. הרשת מקדמת מגש של סושי עם 65 יחידות במחיר מיוחד, והוא יגיע עם שליח עד הבית.


תספורת, פדיקור או שפם?
בין אם זה בגלל הצורך לחזור לשגרה ובין אם לקראת הברית/בריתה, כמעט כל אם שזה עתה ילדה תשמח להנות מטיפולי יופי מבלי לצאת מהבית. אם אתן רוצים לשמח אותה, הורידו את האפליקציה Missbeez, המתאימה לאפל ולאנדרואיד, והזמינו לה עד הבית פדיקור, מניקור, הסרת שיער ו/או פן. מעצב השיער יוסי שהרבני יגיע גם הוא לבית היולדת לתספורת, פן, צבע וגוונים. גם באתר יופי Online מספקים רשימה של מעצבי שיער המגיעים עד הבית.


תמונה או מתנה בכל חודש?
ציור קסום של מאיה רוזנבאוםאם בכל זאת אתם רוצים להביא מתנה שגרתית יותר, גם זו יכולה לבוא בדרך מיוחדת. הציירת מאיה רוזנבאום מכינה ציורים של טבע קסום בו היא משלבת תמונה של העולל, של ההורים או של כל המשפחה. אפשר להזמין שובר מתנה למימוש מאוחר יותר, או לצלם בהיחבא את התינוק החדש ולהזמין אצלה ציור בהפתעה (052-8356131).מארז מתנה של My Baby Boxבאחרונה נולד מיזם מתנות חדש בשם My Baby Box. רותם ונלי בן-טל עומדים מאחורי המיזם שנולד בשיתוף "קרן שמש לעידוד יזמים צעירים". הרעיון: מנוי שנתי לקופסת הפתעות, המגיעה אחת לחודש ובתוכה 4-5 מוצרים משתנים, המותאמים לגיל, למין ולמצב ההתפתחותי של התינוק, וכן לפרמטרים נוספים, כולל האם הוא יונק והאם הוא לוקח מוצץ, אם יש לו אלרגיות שונות, אם יש לו אחים מערבים גם אותם בחגיגה ועוד.
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב