עשרת המוצרים החדשים שכדאי לכם לדעת עליהם, מספר ילדים לקראת חנוכה ועד משחקים המבוססים על הרכבה עצמית.


הגן הדמיוני של ורד מאת שרה ריבן
7 Mobileספר ילדים זה מטפל בעזרת הומור ברצון של הילד שההורה יישאר איתו בגן עם האיורים של יונת קציר. כל זה קורה דרך הדמות של ורד, העוברת לגן חדש ומתקשה להיפרד מאימא שלה, המוצאת פיתרון הומוריסטי לקושי. הספר מבוסס על הניסיון של החברת עם בתה. מיועד לבני 3-5. 49 שקלים, הוצאת אוריון. להשיג בחנויות הספרים, בחנות ההוצאה וב- www.orion-books.co.il 


מעשיה לנר ראשון של עדי זליכוב רלוי

1 Mobileהספר של העיתונאית והסופרת חוזר למדפים לקראת חג החנוכה. מדובר במעשיה לחג, אותה אייר אביאל בסיל, המספר על ילדה שהתרגשה לקראת הדלקת הנר, על סופגניה שחששה מזריקות ועל נס חנוכה הקורה רק פעם בשנה. 58 שקלים, להשיג בחנויות הספרים.
משחק של RAVENSBURGER

2משחק זה מיועד לילדים מעל גיל שנתיים, במטרה ללמד אותם את הצבעים הבסיסיים. זאת בהתבסס על כפתורים צבעוניים גדולים עליהם הילדים לוחצים. בנוסף תורם המשחק להתפתחות הקואורדינציה והיצירתיות של הילדים. 119.9 שקלים, להשיג בחנויות המשחקים.
סט כוסות עם מכסה וידית של Nuby

3 Mobileהמותג הידוע השיק מוצר חדש כחלק מסדרת Wash or Toss. מדובר בסט הכולל ארבע כוסות עם מכסים תואמים לסגירה ואטימה מלאה, וכן ידיות המאפשרות לתינוק להחזיק את הכוס בעצמו. הסט אינו מכיל BPA והוא מגיע במגוון צבעים. 25 שקלים, להשיג ברשתות ובחנויות המתאימות.
תחליב לחות והגנה לתינוקות וילדים של Dr. Karabelnik

4 12המותג השיק מוצר חדש, המיועד כאמור לתינוקות ולילדים. מדובר בקרם לחות והגנה מפני השמש המתאים לעור העדין של הילדים , והוא כולל מקדם הגנה 40 SPF. המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות והוא אינו מכיל חומרים משמרים, SLS ובושם. 98 שקלים ל-100 מ"ל. להשיג בנקודות המכירה.
צילום: איה ווינדתרסיס הדרין באריזה משפחתית של רפא

5 Mobileהחברה השיקה את התרסיס נגד כינים וביצי כינים באריזה מוגדלת, הקרויה משפחתית. מלבד זאת המוצר עצמו לא השתנה: התרסיס משמיד כינים וביצי כינים בטיפול אחד בלבד, וללא הצורך לחזור על טיפול נוסף (למעט מקרים מיוחדים, כך לפי החברה). 139.9 שקלים ל-250 מ"ל. להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים, בתי מרקחת של קופות החולים ובתי מרקחת דיגיטליים.
צילום: אפרת אשל

כרטיסי היצירה הראשונים שלי מבית דני ספרים
6 12ההוצאה לאור השיקה סדרה של כרטיסי יצירה, המתחלקים לפי הנושא – חווה או חיות. כל ערכה כוללת 12 קלפי שבלונה, ועל הילדים לשים את הקלף על נייר ולעבור בעיפרון בתוך הצורה. לאחר מכן הם יכולים לצבוע אותה. 29.9 שקלים. להשיג בחנויות הספרים וב-http://www.siman-kria.co.il/ 


קולקציית תינוקות וילדים של Carter's ו-OSHKOSH

8 Mobileשני המותגים השיקו את הקולקציה שלהם לתינוקות ולילדים, כאשר Carter's  מציע בגדיל מגיל הלידה בעוד ש- OSHKOSH מציע בגדים עד מידה 14.  בין האפשרויות תמצאו בגדים יפים ונוחים, כולל שמלות לבנות ומכנסי בד עם גומי לילדים. מ-39.9 שקלים. להשיג ברשת קרטרס אושקוש וב-H&O.
צילום: טל טריאולטרה של טומי טיפי
9 Mobileהחברה השיקה בקבוק חדש, כחלק מסדרת "הכי טבעי כמו אמא". בחברה מסבירים כי בקבוק זה עוצב באופן מדויק על מנת להתאים לפיו של התינוק, הוא מאפשר הזנה רציפה לצמצום הופעת גזים, ומחקה את ההנקה הטבעית. 54.9/64.9/69.9 שקלים ל-150/260/340 מ"ל. להשיג ברשתות הפארם, רשתות וחנויות פרטיות למוצרי תינוקות.
צילום: טומי טיפיKFORCE  של K'NEX
10 Mobileהמשחקים של מותג זה, המיועדים לגילאי גן חובה ומעלה, מיועדים לפיתוח הקואורדינציה כמו גם להנאה ומשחק. ישנן ערכות ברמות שונות של מורכבות, כאשר בכל ערכה יש צורך להרכיב את הצעצוע לפני שמשחקים איתו. זה שבתמונה הופך לרובה עם שני חיצים. 44.9-439.9 שקלים. להשיג ברשתות ובחנויות צעצועים.
צילום: הנסיך הקטן


תמונות נוספות באדיבות יח"צ
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב