על בייבי בר כבר שמעתם? הכירו את הדרך הבטוחה בעולם להכין בקבוק לתינוק שלכם!


בייבי בר
שלוש בבוקר, הילד בוכה, ואתם עומדים בעיניים חצי עצומות ומנסים להכין את הבקבוק בדיוק לפי ההוראות, ועוד בטמפרטורה המדויקת? הכירו את הבייבי בר – המכשיר שמכין את הבקבוק המושלם בלחיצת כפתור לעשרות אלפי תינוקות בעולם ועושה כעת עלייה לארץ. אתם רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיכם, מהרגע שנולדו ואפילו לפני כן. כשמדובר בתינוקות רכים הניזונים מפורמולה בלבד, נושא הבטיחות הוא חשוב במיוחד. לכן, הורים רבים שמחים לגלות, כי הבייבי בר ששירת עשרות אלפי תינוקות ברחבי העולם מגיע כעת לישראל. הבייבי בר מאפשר לכל מי שמטפל בתינוק להכין לו בקבוק מדויק לפי כל ההנחיות, בלחיצת כפתור או באמצעות אפליקציה חכמה וכל זאת בשמונה שניות בלבד!

לא רק למפונקים...
בהתחלה כשבעלי קנה את הבייבי בר הרגשתי שזה סתם פינוק”, מספרת אורית, אמא לארבעה מהר אדר. “היום, אני לא יכולה לדמיין את החיים קודם. אני לא מבינה איך הייתי ביד אחת שוטפת ידיים, פותחת את הקופסה, מרתיחה מים לנקודה המדויקת, מתאמצת לקרוא את סימוני הכמות המיניאטוריים על הבקבוק, מערבבת, בודקת את וככה שוב ושוב לפחות 6 פעמים ביום וכל זאת עם תינוק צורח על היד השניה..״ 

הבייבי בר מכין בקבוק אחיד ומדויק בכל פעם מחדש – כך שכל בקבוק יהיה בטמפרטורת המים המבוקשת ועם כמות האבקה המדוייקת בתוך 8 שניות בלבד. התוצאה היא פורמולה עם מרקם קרמי, ללא גושים ובועות הודות ל- 18 חיישני בטיחות חכמים המותקנים על הבייבי בר. לכל חיישן במכשיר תפקיד מיוחד, החל מאחד שבודק את טמפרטורת המים, דרך חיישן שיודיע לכם האם העמדתם לא נכון את הבקבוק ועד כזה שבודק את דחיסות האבקה שבמיכל. 

בייבי בר תמונת מוצר

סביבה נקייה מלכלוך וחיידקים
חלקי המכשיר סטריליים ומיוצרים ללא BPA, וכך אתם יכולים להיות רגועים שאתם מכינים את הבקבוק הסטרילי ביותר. מיכל המים ומיכל האבקה ניתקים ואפשר לנקות אותם בקלות ולמכשיר גם אפשרות מתקדמת לניקוי אוטומטי.

הסטריליות של התהליך היא אחד הדברים שהכי הרשימו אותי”, אומרת עינב, אם לשלושה ממושב אורה. “במקום לפתוח את הקופסה 6 פעמים ביום ולהכניס אליה ידיים – אנחנו פותחים את הקופסה פעם אחת ושופכים את האבקה ישירות לבייבי בר – כל השאר נעשה ללא מגע שלנו ואז תכולת הבקבוק היא הכי נקייה וסטרילית שיש”. 

"המרקם החלק בלי הבועות עשה פלאים לבטן שלו"
הבייבי בר כשלעצמו לא נולד רק כדי לחסוך בזמן, אלא גם מפני שהיזמים הבינו שגם פעולה פשוטה וטבעית לכאורה, כמו הכנת בקבוק, יכולה להסתבך, נושא שמדאיג במיוחד הורים שמשאירים את היקר להם מכל עם אדם אחר: “חמתי היתה נשארת עם הילדים בבית לא פעם ולא פעמיים, ולמרות הניסיון שלה עם ילדים, הכנת הבקבוק תמיד הלחיצה אותה נורא”, מספרת עינב. “עכשיו אין בכלל עניין – זה לא משנה מי נמצא בבית, בלחיצת כפתור אנחנו יודעים שהבקבוק יהיה בדיוק אותו - ההקלה בשבילנו פשוט עצומה”.

מעבר לכך, הודות לטכנולוגיית ערבוב מתקדמת, התוצאה היא בקבוק  אחיד וחלק בלי בועות אוויר, שידועות כבעייתיות עבור מערכת העיכול הקטנה והבוסרית של תינוקות וכגורם משמעותי ביצירת הגזים שמציקים לתינוקות בחודשים הראשונים. עינב אף מספרת כי עבורה, הבשורה הגדולה ביותר של הבייבי בר היא הנוחיות והשקט של התינוק בסיום הבקבוק: “המרקם החלק בלי בועות עשה פלאים לבטן שלו והקל עלינו מאד בחודשים הראשונים”, היא אומרת. 

3
תכונות שאין בהכנה ידנית
הבייבי בר מצוייד בתכונות שלא מתאפשרות כלל בהכנה ידנית – ודאי לא באופן בטוח ומדויק. הוא מאפשר הכנת פורמולה בכל כמות שתרצו בקפיצות של 10 מ”ל ולא של 60 מ”ל או 30 מ״ל כמו בהכנה ידנית, תכונה שמאפשרת לגדול יחד עם הילד ולא בגלל הכרח מהכפיות שאנו מקבלים עם התמ״ל. “זה חסך לי המון בקבוקים בכיור”, אומרת אורית. “לא פעם ולא פעמיים הכנתי בקבוק בידיעה מראש שחלק ממנו ייזרק – כי כשיש ספק – אין ספק”.כאמור, הבייבי בר מאפשר מעקב צמוד גם באפליקציה אשר מתעדת כל האכלה והאכלה – מתי וכמה הילד אכל – הבייבי בר פשוט זוכר הכל. הורים שמחליפים ביניהם משמרות יכולים לחסוך את העדכון המייגע של “מתי היא אכלה וכמה”, אלא פשוט לראות את כל הנתונים ישירות באפליקציה.

להורים יש דאגות רבות – והמון משימות שמחכות להם כל הזמן”, אומר שי כהן, המנכ״ל של Burabi בישראל. “ההורים הישראליים שמחים שיש מוצר שהוא קודם כל בבטוח עבור התינוק שלהם, אבל לא פחות חשוב  – הופך את החיים שלהם לקלים ונוחים יותר. הבייבי בר חוסך זמן, התעסקות ודאגות שיהיו קשורים בהכנת הבקבוק”.

הבייבי בר נמכר במחיר מבצע ועלותו היא 175 שקלים לחודש למשך 12 חודשים. לפרטים נוספים ורכישה הקליקו כאן


התמונות בכתבה באדיבות בייבי בר
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב