איך אפשר לשפר את איכות שנת הלילה בצורה שתיטיב עם התינוק וההורים?

מיטחברת
התוכן והתמונה באדיבות מיטחברת

אחד הקשיים הגדולים של כל הורה טרי הוא המחסור בשעות שינה. מסתבר שלמשפט "לישון כמו תינוק" אין אחיזה ממשית עם המציאות. עד גיל 3 חודשים לתינוקות רבים אין הבחנה בין יום ולילה הפרשת הורמון המלטונין, האחראי לשינה, מועטה או כמעט ואינה קיימת. מחזורי השינה קצרים יותר ותינוקות נוטים להתעורר מספר רב של פעמים. התינוקות זקוקים לנו ההורים שנסייע להם להירגע ולהירדם שוב. 

הקרבה לתינוק בזמן השינה מאפשרת להורה להיות קשוב יותר ובכך לעזור לתינוק לישון טוב יותר. בחודשים הראשונים לחייו משמיע התינוק קולות ובכי קל במהלך שנתו. הלינה הקרובה מאפשרת  מענה מיידי לצורכי התינוק, דבר היוצר אצל התינוק תחושת סיפוק, שלווה וביטחון רגשי.

כך תישארו קרובים לתינוק ולא תצטרכו לקום בלילה! 
הכירו את המִיטְחַבֶּרֶת – עריסת תינוק בעלת 3 דפנות, הנצמדת למיטת ההורים. העריסה מאפשרת גישה נוחה וזמינה אל התינוק המחזקת את הקשר הטבעי בין ההורה לתינוק הרך שרק נולד בהושטת יד. מיטחברת, החברה המובילה לעריסות נצמדות בארץ, מציעה שני דגמי עריסה לבחירה.
דגם מיטחברת קלאסית המיועד להישאר צמוד למיטת ההורים, ודגם מיטחברת גולד המגיע גם עם צלע רביעית וגלגלים. כל העריסות של מיטחברת עשויות מעץ מלא, מיוצרות במפעל ע"פ תקנים, מותאמות לגובה כל מיטת הורים ונצמדות בבטחה באמצעות רצועה מיוחדת. העריסות עוברות בדיקות איכות מחמירות על מנת להבטיח שתקבלו את הטוב ביותר עבור התינוק שלכם. כמו כן, במיטחברת תהנו משירות לקוחות מעולה וליווי צמוד מרגע ההזמנה ועד קבלת העריסה אליכם לכל חלקי הארץ.

העריסה המיטחברת מיועדת לשימוש בחודשים הראשונים שלאחר הלידה וזמן השימוש בה משתנה בהתאם לנוחות של התינוק וההורים. את המיטחברת ניתן לרכוש או להשכיר (יש מספר חבילות לבחירה). מומלץ לשריין ולהזמין מראש על מנת לוודא שהכל יהיה מוכן בזמן. 

שני גפני מרמת גן מספרת: 
"איזה חוויה מדהימה! העריסה הייתה אצלי עכשיו 5 חודשים ובעצב רב ורק בגלל שהילדה כבר גדלה החזרתי. מוצר מעולה, איכות מעולה שגרם לילדה שלי להיות קרובה אליי בלילות והרגשתי ביטחון שאני יכולה לראות אותה ולהרגיש אותה ממש לידי. חבל שלא השכלתי לעשות גם עם הילדה הראשונה שלי.. בנות - אתן חייבות את זה לעצמכן לשינה טובה ורצופה יותר!"

דנה אהרונוב מירושלים כתבה:
“המצאה גאונית להורים עייפים. מוצר משנה חיים. משפר את חווית ההורות פלאים! בזכות הקרבה גם אני וגם הבייבי ישנים טובים יותר”


בקרו אותנו באתר  https://www.mithaberet.co.il/ או חייגו  072-2152511
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב