שבוע הספר העברי מתקרב ויחד איתו אירועים לכל המשפחה בסימן ספרים. מדור האירועים מספק בנוסף גם המלצות על אטרקציות ואתרי בילוי.

מבשלים עם תמי
mevashlimבעקבות מאסטר שף לילדים מציע קניון ארנה הרצליה מידי יום שלישי אחר הצהריים, סדנה לבישול עם ילדים בשם "מבשלים עם תמי". בסדנא מתנסים הילדים בטכניקות עבודה וכלים שונים במטבח, בריחות ובטעמים חדשים. פיצה, פסטה, וכל מה שילדים אוהבים להכין. הכניסה חינם. לפרטים, http://www.cookingwithtami.com

קניון לב חדרה

קניון לב חדרההילדים יהנו החודש ממגוון פעילויות בהשראת שבוע הספר, כולל סדנאות, הצגות לילדים, תיאטרון בובות, הפעלות, פעילות גוזלים לקטנטנים ועוד. הפעילויות מתקיימות במהלך השבוע אחר הצהריים, במועדים שונים. כדאי להתעדכן מראש.
הכניסה חינם. לפרטים, 04-6322570,
www.lev-hadera.co.il


פסטיבל על המדף
שיתוף פעולה של רשת צומת ספרים עם איקאה מביא לסדרת אירועים מיוחדת שתתקיים במהלך כל חודש יוני בסניפי איקאה. במסגרת האירועים יתקיימו הצגות, הופעות שעת סיפור עם סופרים, סדנאות ועוד, המיועדים לבני 3 ומעלה.
הכניסה חינם. לפרטים, http://www.ikea.co.il


הקניון הגדול פתח תקווה
הקניון הגדול פתח תקווה מגוון פעילויות מציע הקניון, כולן בסימן שבוע הספר. בין ה-1 ל-16 לחודש יתקיימו בקניון הצגות ילדים – דג הזהב ופיטר פן; מופעים כגון שירה המקושקשת ושירים וחברים עם דוידו, מופע בלונים של אלה בלונלה ועוד. הפעילויות מיועדות לבני 3 ומעלה.
הכניסה חינם. לפרטים, 03-9226947, http://www.hagadol.co.il


חמישה ילדים ואוטו
חמישה ילדים ואוטו צוותא בתל אביב יעלה ב-2 ליוני מופע חדש בשם "חמישה ילדים ואוטו". במופע נפגשים ארבעה מוסיקאים ושחקן, לביצועים של שירי ילדים מכל התקופות של הכותבים הגדולים עליהם גדלנו, כולל יהודה אטלס, לאה גולדברג, מרים ילן שטקליס, ע. הלל ועוד. המופע נמשך שעה ומיועד לבני 4 ומעלה.
45-60 ₪. לפרטים ורכישת כרטיסים, 03-6950156 שלוחה 2


מוזיאון תל אביב לאומנת
מוזיאון תל אביבהמוזיאון מציע במהלך ימי שבת בחודש יוני מבחר של אירועים והצגות לילדים. כך לדוגמא תציג קבוצת התיאטרון רות קנר ב-2 וב-9 ליוני את ההצגה "הדרך לשמה" המתאימה לבני 5-8, ואילו תיאטרון ארנה פורת לילדים ונוער יציג ב-16 וב-23 לחודש את ההצגה "המצחיקה עם העגילים", המתאימה לבני 13-8.
50-70 ₪. להשיג ב- 03-607700, http://www.tamuseum.com/he/default.aspxסוס ועגלה
סוס ועגלמרכז המבקרים של מעצב הצעצועים עופר מור מציע לילדים בני 4-12 להשתתף בסדנאות לבניית צעצועי עץ ואדניות מעופפות. כל ילד בוחר ערכה מתוך מגוון של צעצועי עץ, ומרכיב את הצעצוע שבחר תוך שימוש בטכניקות של נגרות ושימוש בכלים וחומרים שונים.
90-140 ₪, בהתאם לסוג הערכה. לפרטים והרשמה מראש, 09-8990909, 054-4717286, http://www.soosagala.co.il/sadna
קרדיט לצילום: איוונה גולדמן


סקי בגלבוע
סקי בגלבוע - צילום- דורון גולןהאתר הזה מיועד לחובבי הסקי שאינם רוצים לצאת את גבולות הארץ. בעוד שהמבוגרים יכולים ללמוד סקי, הקטנים יכולים לגלוש במורדות הגלבוע על מזחלות, להשתתף בקרבות לייזר בטבע, לרכב על אופניים, להנות ממתקנים מתנפחים, אומגה, כמה מתקני לונה פארק ועוד. המתקנים מיועדים לגילאים שונים, כדאי לברר זאת מראש.
מ-40 ₪, מומלץ לרכוש כרטיסים מראש. לפרטים והזמנות, 073-2510000, www.skigilboa.co.il


ים כרמל ביער עופר
יםכרמל מגלשת אבובים יבשה - צילום אביב פרץמרחב אטרקציות ופעילויות חדשות נפתח ביער עופר שבכרמל. המקום מציע
אטרקציות ופעילויות אתגריות לכל המשפחה, כולל מגלשת מזחלות הרים אקסטרימית, מסלול אבובים יבש, אומגה באורך 100 מטרים, קיר טיפוס , סנפלינג, מסלולי הליכה ואופניים ועוד. המתקנים מיועדים בחלקם לבנית 4 ומעלה.
הכניסה חינם, 7-100 ₪ למתקנים השונים. לפרטים, 04-8733773, www.yamcarmel.co.il


שקיעה בפארק ירושלים
מבשלים עם תמי- פעילות ילדים בקניון ארנה- צילום יחצמיזם חדש של מפגשי פעילויות פנאי בטבע יתקיים במהלך הקיץ בפארק ירושלים. המיזם יכלול אירועים, טיולים, ניווטים, תחנות יצירה, סדנאות, משחקים, שעות סיפור, מוסיקה ושירה בציבור ועוד. הפעילויות מיועדות לגילאים שונים, כדאי לברר זאת מראש.
הכניסה חינם. לפרטים, 050-6935823
קרדיט: הצלם עמיר

תמונות באדיבות יחסי ציבור.
 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים של טבורית בנק דם טבורי.

 

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
המרכז הרפואי שיבא