אינדקס מאמר

כמדי חודש, אנו מציגים בפניכם עשרה מהמוצרים החדשים שעלו באחרונה למדפים. לתינוקות, לילדים וגם להורים.

מצעים של דארלן
darlinחברת הטקסטיל הישראלית השיקה שני מותגים חדשים בתחום המיטה. דארלן קידס ודארלן בייבי כוללים שורה של מוצרים עם מכנה משותף אחד: שימוש בכתונה אורגנית, וצפיפות גבוהה של 200 חוטים. הקולקציה כוללת 5 סטים לבנים ו-5 סטים לבנות, וכן מוצרים משלימים לחדרי תינוקות דוגמת מגן ראש, מצעים ושמיכה לעגלה, שק חיתולים ומשטח החתלה.
229 ₪ לסט מצעי דארלן קידס, 239 ₪ לסט דארלן בייבי. להשיג בחנויות הרשת. www.darlain.co.il 

מקלדת קומפי למחשבי אפל
comfyהמקלדת הידועה, המיועדת לבני שנה ועד שלוש שנים, מטרתה לעזור לילדים בהתפתחות שלהם. כעת יוצאת לשוק גרסה חדשה של המקלדת, המיועדת למחשבי מק של חברת אפל. המוצר החדש הוא פרי שיתוף פעולה בין קומפי לבין נציגת אפל בישראל, חברת iDigital.
399 ₪, 129 ₪ לתוכנה. להשיג בסניפי iDigital.


פרוביוטיק STICK של אלטמן-רוקחות טבעית

probiotikאם ילדכם זקוק לפרוביוטיקה, עקב בעיות מעיים או שימוש באנטיביוטיקה, המוצר הזה עשוי לעניין אתכם. מדובר בפרוביוטיקה באבקה, המגיעה ארוזה בצורת סטיק. בכל סטיק יש מנה אישית המיועדת במיוחד לילדים.
58.25 ₪ ל-15 מנות. להשיג בבתי טבע, בתי מרקחת ורשתות פארם ברחבי הארץ.למה תינוקות בוכים? מדריך להורים (נ)בוכים של סיון אופירי ואירית שקד
why_babies_cryהמחברות עוסקות בספר הזה, אשר יצא בהוצאת קינג, בבכי של התינוק. הוא עוסק בשלבי הלידה ובבכי של תינוקות וכולל טיפים ועצות להרגעת התינוק ולשמירה על השפיות, כדבריהן.
96 ₪. להשיג ברשתות וחנויות הספרים.


 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב