אינדקס מאמר

מבין מגוון של מוצרים החדשים שיצאו לשוק לאחרונה, בחרנו עשרה מוצרים שכדאי לדעת עליהם.

מוצצים של פיליפס AVENT

מוצציםהמותג מבית היוצר של פיליפס משיק לראשונה סדרה חדשה של מוצצים ללא ביספינול A. הסדרה כוללת מוצצים לשלוש קבוצות גיל: 0- 3 חודשים, 3-6 חודשים ו-6-18 חודשים, כל אחד עם מבנה ייעודי.
45 ₪ בסופר-פארם.


מוצרים ניקוי וטיפוח של Life
מוצרי ניקוי וטיפוח לילדמותג הבית של רשת סופר-פארם השיק כמה מוצרים חדשים לילדים. האחד הוא למעשה סדרה של מברשות שיניים, חלקן לבני 0-3 שנים והשאר לבני 3 ומעלה, פרי שיתוף פעולה עם חברת טריזה שוויץ. הסדרה השניה כוללת אל-סבון, שמפו, מרכך וקצף אמבט, כולם פרי שיתוף פעולה עם קרליין הישראלית.
14 ₪ למברשת, 18-22 ₪ למוצרי טיפוח. להשיג בסופר-פארם.


מגן מפני זיהומים של SafeAir
safe airמוצר זה מיועד להורים לתינוקות, העושים שימוש בעגלה, בעריסה או בסל קל. מדובר בכיסוי המסנן זיהומים ואלרגנים, העשוי מבד מיוחד בן שלוש שכבות, המשמש לתפירת מסכות רפואיות.
49 ₪ למארז של 3 יחידות. להשיג בסופר-פארם. www.safeair.co.ilמשטח ייבוש כלים של דיש-וויש

baby_dishwashהמוצר הזה אינו ייעודי להורים לילדים, אך הוא ישמש אותם היטב. מדובר במשטח לייבוש כלים, בהם בקבוקים ואביזרי תינוקות. את המשטח ניתן לכבס ואין לו ריחות לוואי.
49.9-59.9 ₪. להשיג בחנויות מובחרות. www.dishwish.biz

הסדרה המוסיקלית של TAGGIES

צעצועים מוסיקלייםהחברה האמריקאית מביאה לשוק הישראלי סדרה של בובות פרווה בדמויות של ברווז, דובי וקוף, כולם בצבעי פסטל. לאורכן של הדמויות תפורות תגיות בצבעים שונים ובמרקמים מעניינים, אשר אמורות לגרות את הפעוט לחקור, לבחון ולמשש.
149 ₪. להשיג בחנויות פרימיום למוצרי תינוקות.

 


טבוריתון הינו מגזין אינטרנטי בנושאי הריון, לידה וגידול תינוקות וילדים ונושאים בריאותיים שונים כגון דם טבורי.

שותפים עסקים    
המרכז הרפואי שיבא   לוגו אתר יולדת לוגו אתר וובקלאב